Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lelki gond miatt is lehet...

Lelki gond miatt is lehet tappenzre menni? Emberek kozott dolgozik vki, de keptelen koncentralni, amivel balesetet is okozhat.

Figyelt kérdés
Ha szakitas tortenik egy hosszu kapcsoltban es az egyik fel csak sirni tud,es lelkileg roszul van,akk tappenzre irja az orvos?
2014. júl. 24. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, meg kell kérdezni az orvost. De el kéne menni pszichológushoz. Továbbá nem vagyok gyógyszerpárti (bár nagyon sokat szedtem), de ilyenkor valami enyhe (akár vény nélkül kapható) segíthet a kezdeti túllendülésen.
2014. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háziorvostól függ, a miénk simán kiírta anyukámat depivel másfél hónapra, úgy, hogy pszichiáterhez sem ment, és nem is volt túl komoly lelki baja. Hivatkozz szorongásra,alvászavarra,kézremegésre,

étvágytalanságra-fogyásra, meg hogy nem tudsz koncentrálni,kimerült vagy,nem akarsz hibázni a munkahelyeden,pihenésre van szükséged, és sűrűn ígérd meg, hogy elmész pszichiáterhez (aztán ha gondolod nem mész, csak mondd, hogy szándékodban áll). Szerintem így ki fog írni, jobbulást, kitartás!

2014. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!