Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet felülvizsgálatot kérni?

Hol lehet felülvizsgálatot kérni?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést kérek, hogy rébuszokban írom le az előzményeket, de nem szeretném részletezni. A lényeg, hogy nem rokkantságról van szó, hanem, hogy kezelnek vagy nem kezelnek. Az a gondom, hogy már a betegségem elején elrontották a diagnózist, és nem vették észre a háttérben az okot, ami a tüneteimet okozza. Ezután máshol észrevették, de mivel nem oda tartoztam vissza kellett mennem az előző kezelő intézménybe. Ott megcáfolták az új diagnózist, hazaküldtek. Azóta készültek új vizsgálatok és károsodások keletkeztek a szervezetemben, egyértelműen ez is alátámasztaná azt, amit megcáfoltak. Az új leletek alapján is komoly a baj, de nem foglalkozik velem senki, mert kutya a kutyába nem harap. Felülvizsgálatot szeretnék kérni erre az egészre egy független orvosi bizottságtól. Nem tudom ilyenkor hova lehet beadni az eddigi leleteimet, mi a módja. Ha tudja valaki, akkor várom a tanácsokat.

2014. júl. 30. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Országos Betegjogi, Ellátottjogi,

Gyermekjogi és Dokumentációs Központ

1075 Bp., Madách tér 4. II. emelet

Postacím: 1365 Bp., Pf.: 646.

Telefon: 06-1-9202-700

Ingyenesen hívható zöld szám: 06-80-620-055

Külföldről hívható: +36-20-489-96-14

E-mail: obdk@obdk.hu Én őket keresném meg ezzel a kérdéssel. Szerintem ők tudják a teendőket.

2014. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!