Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Már napok óta hasmenésem van,...

Fehér Beka kérdése:

Már napok óta hasmenésem van, tegnap vettem egy Immodium neveztű tablettát és be is vettem belőle 4db-ot (nem egszerre) eddig még semmi hatása. Nektek hatott a gyógyszer? Vagy még várni kell vele?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem, és a tesómnak is a Normaflore segített.

Próbáld ki!

2014. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszi:)
2014. aug. 5. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Széntabletta és siéta.
2014. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Széntabletta, egyszerre 3-4 db nyugodtan mehet, és krumpli, krumpli, krumpli. Sőt, egy kis krumpli sem árt. :)
2014. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem kéne imodiumot szedni fertőzéses eredetű hasmenésre. (99%, hogy neked az van, hacsak nem izgalomtól vagy más miatt történik)

Ugyanis benntartja a mérgeket. Szerencsére nálad nem, de nem is kéne, ne szedd.


Széntabletta az viszont jó ötlet, mert az megköti a mérgeket.

2014. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

A széntabletta a legjobb. A dokim mondta, hogy hiába él a köztudatban az, hogy a széntabletta hasfogó valójában nem az.

Csak az orvosi szén fertőtlenítő, méregtelenítő hatása miatt helyre áll a gyomor működése mert megköti a vírusokat, bacikat meg minden mérget és az távozik a szervezetből.

Egy ideig szedj naponta 3X legalább 2-3 szemet és diéta.

Kamilla, főtt krumpli, étcsoki. Az elvesztett folyadékot pótolni kell!

De ha egy hét múlva sem jobb szerintem irány a doki.

2014. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Széntablettát javaslok én is és sok reszelt almát, az is szépen összefogja, rizs, étcsoki.
2014. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
juuuuj köszönöm a sok választ arik vagytok:) megy mindenkinek a zöld!
2014. aug. 6. 15:34
 9/10 zalanrados válasza:
Ha vírustól van hasmenèsed akkor a szèntabletta nem èr semmit.Tapasztalatból mondom.
2016. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én széntablettát vettem be egyszerre 4 darabot, és zsír-és tejmentes diétán voltam pár napig. Sós ropi, sok folyadék, sós vízben főtt burgonya, kétszersült. Reszelt almát is sokat ettem, az összefogta a folyékony székletet kicsit.
2016. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!