Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pécsi I. számú belgyógyászati...

Pécsi I. számú belgyógyászati klinikára hogy a manóba kérjek most időpontot?

Figyelt kérdés

Hívom őket napok óta, kicsöng, nem veszik fel, néha foglaltat jelez, tehát valakinek csak-csak felveszik... Legalább egy hónap az előjegyzés és nekem szeptember közepére mindenképp kell időpont, mert lejár a javaslatom és akkor nem tudok gyógyszer feliratni...


Telefonon szinte sehogy se lehet tőlük időpontot kérni, személyesen szoktam mindig, de most nem vagyok Pécsen, csak szeptemberben leszek megint, akkor meg már késő lesz időpontot kérni...


Nincs valami e-mail cím, amin tudok időpontot kérni? Mit tudok csinálni?


2014. aug. 11. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz megkérni valakit aki ott van és személyesen tud kérni.
2014. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kár kísérletezni, kénytelen vagy oda utazni, ha annyira fontos , hogy időpontot kapj. De van még egy lehetőség, hogy a központon keresztül kéred, hogy oda kapcsoljanak és nem a közvetlen vonalon. Talán akkor sikerül
2014. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hiába fontos, ha egyszerűen nincs pénzem hirtelen odautazni. Mivel passzív vagyok, ez ráadásul közel 7 rugó lenne, arról nem is beszélve, hogy ha Pécsre utazom, akkor valahol aludnom is kell és az sem két fillér. A központon keresztül is próbáltam egy csomószor.


Fel kéne venniük, nem az lenne a dolguk? Mert sokszor még egy pécsi se tud bemenni személyesen időpontot kérni... -.-

2014. aug. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!