Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Általában mennyit kell várnoto...

Általában mennyit kell várnotok a házi orvosotoknál?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idők végezetéig. 1 óránál szinte mindig többet.
2014. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan háziorvosom volt (feleségem nyomására), aki nagyon jó belgyógyász volt több évtizedes kórházi orvosi múlttal, ám a nagyon alapos vizsgálatai és a közben lebonyolított telefonokra való reagálás miatt hihetetlenül hosszúra nyúlt a várakozási idő. Volt olyan, hogy több, mint 4 órát vártam, még gyógyszerfelírásra is. Fájó szívvel, de otthagytam. Bejelentkeztem egy másikhoz, aki nem vizsgál olyan alaposan, de többnyire fél órán belül megkapom az aktuálisan szükséges recepteket. Szerencsére van olyan ismeretanyagom, amelynek alapján tudom javasolni, hogy milyen laborvizsgálatra lenne szükségem, így nem igazán tőle várom, hogy "meggyógyítson".
2014. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Időponttal van, hogy semennyit vagy csak 10 percet, időpont nélkül akár 1-2 órát is, de attól többet még nem vártam vagy receptért is van, hogy fél órát, órát.

Nálunk azért annyira nem rossz a helyzet. A régi háziorvosomnál, ott minimum 3 órát kellett várni.

2014. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat..

Átlag egy órát,de általában többet

2014. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max annyit még kijön a fürdőszobából. A feleségem a háziorvosom.
2014. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!