Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten hol végeznek MRI...

Budapesten hol végeznek MRI vizsgálatot tb alapon, beutalóval?

Figyelt kérdés
Decemberre kaptam időpontot, de egyre sürgősebb lenne. Háziorvoson szerint több helyen is lehet ilyen vizsgálatot készíttetni, ajánlotta neten nézzek utána, hátha van korábbi időpont valamelyik helyen.

2014. aug. 27. 20:04
 1/9 homo ludensz ***** válasza:
Hová kaptál decemberre időpontot?
2014. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a Fiumei út. 17. alatt voltam, beutalóval ingyenes volt. A Gázláng u-ban van a bejárat.


[link]

2014. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Magam is a Gázláng utcába kaptam időpontot, Decemberre :-(

(hozzáteszem egy hónappal ezelőtt kaptam)


Sajnos olyan fájdalmaim vannak, hogy nem tudom ellátni a munkámat. De az orvos nem tud előrébb segíteni a várólistán. Ezért említette, kérjek máshol is időpontot.

(amióta ez az alvállalkozói rendszerben vannak a vizsgálatok, azóta ő nem tud még címet sem mondani)

Megjegyezném még azt is, a neurológia adta a szakorvosi beutalót a Gázláng utcába, de még azon is egy régi telefonszám és a régi cégnév szerepelt. (azóta már kétszer változott a cég neve, amely a Péterfyben végzi az MRI-t)

Természetesen ugyanez a cég szinte soron kívül tud fogadni, ha magánúton, készpénzért mennék. :-o Kb. 100 ezer Ft lenne a vége.

Még annyi, hogy ha kontrasztanyagos vizsgálat kell, akkor előtte laborba is kell menni, de erről egyik orvos sem tájékoztatott, csak az MRI időpontkérésnél a ügyintéző. (persze, akár ők is elvégzik jó pénzért)


Nesze nekünk Magyar egészségügy! :-(

A gerincsérv műtétek várólistája pedig kb. 1,5-2 év. :-(

Addig meg dögöljek éhen! Mert, a munkahely az új szabályok szerint betegállományban is kitehet. :-(

Szerintetek, mi a fenét lehet tenni négy gyermekes apaként, ha nem tudom elvégezni a munkámat?

2014. aug. 28. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz sehol előbbre időpontot kapni sajnos, szakorvos kérheti sürgősségivel, akkor TB-re is megcsinálják pár napon belül, de az ő kezük is meg van kötve, nem írhatják rá mindenki beutalójára, hogy soron kívül kérik, mert akkor őket büntetik meg.

Kontrasztanyag miatt meg nem értem, miért kellene labor. Ilyenről még nem hallottam (persze ettől függetlenül lehetséges, hogy van).

2014. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 homo ludensz ***** válasza:
Nekem és a nejemnek a kerületi tüdőgondozó adott beutalót ilyen vizsgálatra de mivel ők is a Bajcsyi-kórház kihelyezett részlege elég hamar fogadtak. A kórház területén működik ez a képalkotó egylet de én is úgy tudom hogy a kórháztól független tehát elszámolnak egymással. A kontraszt anyagnál csak alá kellett írni egy nyilatkozatot és már a gép alatt voltam mikor beadták. Visszavittük az eredményt szerencsére semmi probléma csak a röntgenen látott "valamit" a főorvos asszony.Nyugodtan felhívhatod őket is X. ker. Maglódi út.89-91. tel:432-7500. Valamit csak mondanak és akkor eldöntöd.
2014. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a nagyobb kórházakban van MR

Csak általában oda küldik az embert, ahova tartozik

2014. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Hányadik kerület?

2014. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Üllői út 47. Én ott voltam
2015. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös miért ajánlod neki a fos bajcsyt?
2015. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!