Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hülyének fog nézni az orvos,...

Hülyének fog nézni az orvos, ha emiatt elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Az van,hogy állandòan aludnék. Most szünetben fel kelek ált. 10-11körül,és 1 òrakkor már ùgy érzem,hogy tudnék egy jòt aludni. De ez lenne,ha 12kor kelnék fel,pár òra mùlva tudnék több òrát is aludni. Iskola időszak alatt is ez volt,hogy sokszor elaludtam a könyv felett és este ébredtem fel. Aztán aludtam tovább,mivel este volt és nem akartam semmit tanulni,és ez a jegyeimen is megmutatkozott. Azt olvastam,hogy vérszegénység is lehet a háttérben. Jò lenne,ha kiderìtené az orvos és adna rá valamit,aká vitaminokat,hogy több energiám legyen főleg most,hogy kezdődik a suli. A szüleim azt mondták kinevetne az orvos,ha ez mondanám neki mondván,hogy csak lusta vagyok.
2014. aug. 28. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet benne az is, hogy a nyáron nagyon elkényelmesedtél, de egy laborból sokminden kiderül. Ha lehet kérj nagyrutint az sokkal átfogóbb mint egy mezei vérkép.
2014. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem nevetne ki, menj el nyugodtan. Valóban lehet a háttérben vérszegénység, meg még egy rakás minden!
2014. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp vérvétel kellene..

Addig is vehetnél Vas tablettát, vagy Vas plusszt, Vas plusz C-t..

Ártani nem fog...

2014. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin és sport segíthet, de lehet olyan probléma is, amihez orvosi segítség kell. Semmiképp nem fog kinevetni, nyugodtan mondd el neki mi a helyzet.
2014. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!