Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Taj kártyával ingyenes a...

A Taj kártyával ingyenes a szemvizsgálat?

Figyelt kérdés
valaki eltudná nekem magyarázni hogyan működik, ha elszeretnék menni szemvizsgálatra és van már Taj kártyám akkor az azt is fedezi vagy kell a szemvizsgálatért fizetni? és még azt szeretném megkérdezni hogy Budapesten hova lenne érdemes elmenni melyik szemészetre?

2014. szept. 6. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A "sima" vizsgálat ingyenes. Ugyancsak ingyenes, ha valami probléma adódik: szokatlan könnyezés, vagy ellenkezőleg szemszárazság, árpa, szembe jutott idegen test stb. Legegyszerűbb a lakóhelyed szerinti szakrendelőbe menni, és úgy tudom időpontot kell kérni.
2014. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mi a problémád? Ha csak szemüveg kell, akkor a legközelebbi SZTK-ban megcsinálják, tudtommal ingyen.
2014. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A bal szememmel csak 10% látok eddig Ukrajnában éltem és oda jártam orvoshoz de el szeretnék itt is menni hátha mondanak valami ujjat
2014. szept. 6. 19:06
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kettes, szemüveges vagyok, biztosan mondhatom, hogy a szemüveg sosem volt ingyen. Felírja a szemész, hogy milyen lencse kell, elmegyek az optikushoz, és megcsináltatom, a folyamat olyan, mint amikor kiváltunk egy receptet. Szóval fizetni kell, nem is keveset. Ki lehet fogni akciókat, "5 forintos" keretet, figyelni kell, miket hirdetnek, és tájékozódni, mert csalóka némely hirdetés.
2014. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, mindig ilyen gyengén láttál? Lehet, hogy tudod szemüveggel korrigálni, vagy esetleg javítani. Majd a szemész megmondja.
2014. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem szemüvegre nincs szükségem az van de nem hordom mert nem seggit semmit.
2014. szept. 6. 19:20
 7/12 A kérdező kommentje:
igen kb 8 éves koromtól a kórházakat jártam, egy időben csak 5% láttam de már kb 6 éve stabilan 10%
2014. szept. 6. 19:22
 8/12 A kérdező kommentje:
és szerintetek merre lenne érdemesebb elmenni szakrendelőbe vagy valamelyik klinika szemészetére én most a 3 kerületben lakok.
2014. szept. 6. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Semmelweis Szemklinika Mária utca oda menj.
2014. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2014. szept. 6. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!