Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek bevizesedett...

Dorkaaa6 kérdése:

Mit tehetek bevizesedett lábfej ellen?

Figyelt kérdés
A napokban volt egy súlyos bokasérülésem, de nagyobb problémát okoz hogy a sérülés óta bevizesedett a lábfejem. A duzzanat nem akar lohadni, attól függetlenül, hogy a bokám már nem dagadt. Ezen felül már próbáltam pihentetni, vizes ruhát/jégzselét is használtam, valamint folyamatosan fel van póckolva. Kérlek segítsetek.

2014. szept. 10. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem nem igen tehetsz azon kívül semmit. Gondolom voltál orvosnál. Pihentesd továbbra is, amennyit csak lehet és pócold. Esetleg kenegetheted árnika kenőccsel. Az jó szövet regeneráló. Előbb utóbb lelohad.
2014. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel csak pár napja volt, miközben súlyosnak titulálod, így nem csoda, hogy még dagadt. Várj türelemmel, kell neki egy hét, amíg rendbe jön.
2014. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!