Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bajunklehet ha lázcsilapitótka...

Bajunklehet ha lázcsilapitótkapunk holott nem vagyunk lázasak? A barátnőmmel elakarjuk hitetni a szülökkel hogy lázasak vagyunk és ha adnak akkor nem lehet bajunk?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy lázcsillapítótól nem lesz bajotok, hacsak nem vagytok allergiásak vmelyik összetevőjére.

12 éves vagy? Anyád helyében én azért ezt nem venném be, biztos "megfogdosnálak", hogy tényleg lázas vagy-e.

2014. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..igen
2014. szept. 15. 20:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazibol lázaslettem és hánytam hugyhogy nem kellet kamuznom de elmontam anyunak ő meg kinevettet
2014. szept. 16. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

:)

Jobbulást!

2014. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer bepánikoltam mikor elütöttek és jött a csaj a férjével, hogy 30 ezret fizessünk egy olyan karcolásért amit nem is a biciklim csinált :) megettem vagy másfél levél rubofent jót szunyáltam és ennyi :D (mondjuk tudtam, hogy nem lesz tőle bajom :) ) de egyébként nem kell félni tőle, gyógyszerektől nem olyan könnyű kimúlni, úgy tudom :) És lázcsillapítótól meg semmi bajod nem lesz, ha beveszel 1-et 2-t. (szidhattok, hogy mekkora retardált vagyok , megengedem :D)
2014. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!