Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet eltávolítják tb...

Anyajegyet eltávolítják tb támogatással?

Figyelt kérdés

Az arcomon van, nagyon zavaró helyen. Nem csak esztétikailag zavar, hanem napiszinten..régebben párszor előfordult hogy belekarmoltam véletlenül, 28év alatt 3x volt ilyen max, ilyenkor dokinál voltam azt mondták maradhat. Most viszont bébiszitterkedem, kisgyerekkel játék közben előfordul néha hogy az arcomhoz kap, sikerült is megkarmolnia véletlenül.. színváltozást is észrevettem és félek nehogy súlyosabb legyen a következmény..

ez elég indok arra hogy tb támogatás járjon rá hogy úgymond nemtudok vigyázni rá és leszedjék?


2014. szept. 23. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy jófej bőrgyógyászt, szerintem nyugodtan mondd el neki, amit ide leírtál, a munkádból kifolyólag nem tudsz vigyázni az anyajegyedre, szerintem simán leszedik.
2014. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Menny el bőrgyógyászhoz. Tudtommal leszedik ingyen.
2014. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az állami helyeken -vagyhogyhívják- leszedik ingyen, csak több hónapos várólisták vannak.
2014. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Helytől függően.........
2014. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet-ahol van--, OEP támogatott a beavatkozás. Nem kell érte fizetned. A bőrgyógyásznál kell megnézetned és az ő javaslatára szedi le sebész.Csak az időfaktor:lehet, hogy hamar kapsz időpontot !
2014. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!