Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik vércukorszínt mérő...

Melyik vércukorszínt mérő jobb a Dr.hu vagy az Optimum? Kíváncsi vagyok a véleményekre Nekem az diabetológusom azt mondta hogy a Optimum mérő pontossabb és megbízhatóbb

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lényeges dolog ez. A pontos és lényeges mérés a kari vénából vett. A többi csak tájékozódási jellegű, Ha cukorbeteg vagy, akkor meg az a jobb, amit az orvos felír.
2010. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a D CONT PERSONAL van. 2008-ban vettem. Nem tudom, hogy azt tudod-e, hogy ezek a cukormérők 1-1,5 értékkel eltérnek a vénás méréstől. Legalábbis ezt mondta az én orvosom, azért, mert a labor „tisztított” vérből nézi.

De arra tökéletesek, hogy tisztába legyünk a vércukor szinttel, főleg, ha rosszul vagy!

2010. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Optimumom van, azt használom lassan két éve, eddig tökéletesen működött. Tény, hogy az ujjból vett tényleg nem teljesen pontos, de a gép maga megbízható. Nyáron, hőségben és téli hidegben is kijelzi, hogy eltérhet az érték, jelzi, ha merül az elem, egy csomó ideig tárolja az értékeket, átlagot számol... Nekem tökéletes napi többszöri használatra is.
2010. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

reggel, kézmosás után, ugyanabból az ujjbegyből/vérből, kb. 3 percen belül ACCU-CHEK Active, 2024-ig használható csíkokkal, közben semmi étel (ezt a protokollt egy orvos javasolta), a köv. eredmények jöttek sorrendben: 4,2 - 3,8 - 5,1


ezek után a mérő pontosnak számít?

2023. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!