Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan, hogy rajtad gyakoro...

Van olyan, hogy rajtad gyakorolja egy tanuló az újraélesztést (szívmasszázs, defibrillátor)?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 19:13
 1/6 Borosta2 ***** válasza:
Nincs, mert egy szívmasszás simán leállíthatja a szíved az aed meg azért hasztalan mert működő szívet nem fog sokkolni korházi defihez meg nem hiszem, hogy csak úgy gyorsan fogsz találkozni mertcaz nagyon drága, de miért is akarod ezeket? Meg akarsz halni ember hány éves vagy ez még kérdésnek is hülyeség....
2014. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja ezt nem tudtam! A szívmasszázs tényleg leálíthatja a működő szívet?
2014. okt. 4. 10:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki ezt a kérdést, mert láttam olyan videót amin egy "élő" embert élesztenek újra. Tehát hülyeségből!
2014. okt. 4. 10:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretném mert felizgat az hogy milyen lehet amikor nyomogatnak, meg amikor a defivel küzdenek az életekért!
2014. okt. 15. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
4-5 cm mélyre kell benyomni a szegycsontot. Ekkora mélységben, 100-1200/perc ritmussal arithmiát csinálhatsz az illetőnek (vagyis rendezetlen szívritmust), de leállítani aligha tudod; nagyon nagyon ritka az, amikor működő szivet szívmasszázzsal le tudsz állítani; max arithmiát csinálsz neki
2016. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is élő emberen mutatja be:)

2017. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!