Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj, ha egy szálkát vesznek...

Fáj, ha egy szálkát vesznek ki a torkomból?

Figyelt kérdés

Holnap megyek dokihoz mire számítsak? Mennyire fáj vagy mit fog csinálni a fül orr gégész?

Valószínűleg egy szálka van a torkomban és nem akar lemenni így megyek orvoshoz.

Valakinek volt már hasonló?


2014. okt. 3. 22:34
 1/8 anonim válasza:
0%
Hát, az biztos nem lesz kellemes... De hogy került szálka a torkodba? Fát ettél?
2014. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem fáj jobban, mintha benne maradna...

Szerintem max kicsit kellemetlen lesz.

2014. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De valami érzéstelenítést kapok vagy semmi ilyen?
2014. okt. 3. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Gégészetre mész?
2014. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na kivették?
2014. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mentem el mert reggel felkeltem és egyáltalán nem fájt se a torkom se semmim és amikor nyelek vagy direkt nyeldesek se fáj csak nagyon ritkán érzem, hogy valami kicsit szúr vagy nyom a torkomban vagy mandulám nem tudom de nem olyan mintha ott lenne inkább mintha megsértette volna és az fáj..ha ott lenne akkor folyamatosan szúrna, nem bírnék nyelni stb..de semmi ilyen nem áll fent nálam így kihagytam a kórházat amennyiben mégis fájna vagy egyre jobban fájna akkor biztosan elmegyek.
2014. okt. 4. 23:00
 7/8 anonim válasza:
Milyen halat ettél, megkérdezhetem?
2014. okt. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nem halat ettem...
2014. okt. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!