Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB támogatottan csinálnak e...

TB támogatottan csinálnak e plasztikai műtétet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Most nem mellnagyobbításra meg zsírleszívásra gondolok, hanem egy bőrelváltozásra, ami egyre rosszabb, elég csúnya. Nemcsak zavar, de szerintem már ezért nem kapok munkát.

Valahol olvastam ilyesmit, hogy életmentő műtétek után van csak ingyenes.

(jártam már több bőrgyógyásznál, nem tudtak velem kezdeni semmit, volt aki beismerte, más kozmetikushoz küldött - aki szintén nem tudta mi van-, volt aki valamilyen halálos betegséget vélt benne felfedezni és mikor kiderül, hogy nem az, akkor elküldött, megint más leégette volna, mondván a helye úgyis meglátszik majd, hát azt akkor inkább ne...)


2014. okt. 11. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az orvosok azt mondták, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, akkor szerinted milyen plasztikai műtét létezik rá? Egyáltalán milyen betegség? Mert ez így nesze semmi.

Egyébként nem jellemző, bizonyos nagyon ritka és indokolt esetben előfordul, de csak esztétikai okokból nem tudja finanszírozni a TB. Elég sok fontos dolgot sem tudnak jelenleg finanszírozni.

2014. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Plasztikai mütétet végeznek Tb.re, ha orvosilag indokolt.


A legértelmesebb, ha elöször felkeresel egy plasztikai sebészt, és megérdeklödöd, hogy egyáltalán lehet-e müteni. Ott azt is el tudják mondani, hogy ha müthetö, akkor TB-re megy-e.

2014. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!