Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon hol látnak el Budapesten...

Vajon hol látnak el Budapesten ha nincs lakcímkártyám? Többi lent

Figyelt kérdés

1,5 éve élek Budapesten, de nincs bejelentett lakcímkártyám mert albérletben élek, és nem engedi a tulaj, hogy bárki be legyen jelentve a lakásba..

Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz mielőtt még megjönne az e havi menstruációm, mert fogamzásgátlót szeretnék felíratni és ugye úgy van, hogy a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni, még 1 hónapot nem akarok várni, viszont nem tudom hol látnak el így, hogy nincs lakcímkártyám. Munka miatt haza sem tudok utazni most, akkor amikor lehetőség lenne már javában menstruálni fogok..

Esetleg van valami olyan SZTK ami bárkit fogad? Igazából csak egy receptre lenne szükségem...



2014. okt. 18. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A kórházak ambuláns rendeléseire bárki mehet, ha van TB-je.
2014. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 évig amíg nem vettem saját lakást én is a szüleimhez vidékre voltam bejelentve, simán ellátnak még attól...
2014. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Negy evig jartam igy SZTKba, kb. ket havonta, de a Bajcsyban meg fekudtem is harom hetet ugy, hogy nem pesti az allando lakcimem. En kispestre jartam, voltam mar ott nogyogyasz (rendszeresen), borgyogyasz- ott mutottek is anyajeggyel, ful orr gegesz, urulogia. Szoval ellatnak, kotelesek.
2014. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó- melyik nőgyógyásznál voltál?
2014. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abban a kerületben ahol laksz ott az SZTK-ban csak ellátnak
2014. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat :)

persze elvileg ellatnak, de pl ujpesten a fogorvos mondta, hogy most az egyszer utana csak akkor ha van lakcimkartyam...

2014. okt. 19. 06:52
 7/7 anonim ***** válasza:
HAjdu Zsolthoz jartam sokaig (4-es voltam). A fogorvos es a haziorvos mas teszta, ahol az allandom van, ott se lat el csak a korzetis (utcak szerint, korzetekre van bontva a varos).
2014. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!