Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen esetben elmehetek...

Ilyen esetben elmehetek máshová kivizsgálásra?

Figyelt kérdés

Ha beteg vagyok (nem influenza, hanem pl. kezdődő magas vérnyomás, néha szívszúrás) és a háziorvosom magasról tesz a problémámra, magyarán nem érdekli, nem kér semmilyen vizsgálatot, akkor elmehetek mondjuk egy kórházba vagy másik megyébe egy normális orvoshoz, hogy kivizsgáljanak?

Sajnos egyik háziorvos sem foglalkozott velem a városunkban, fogalmam sincs miért. Nem érdekli őket, hogy 25 évesen ez a bajom vagy nem tudom, de ki akarom magam vizsgáltatni - normálisan.:S


2010. jan. 24. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen, például bemész a kórház belgyógyászati osztályára, ott a nővérpultnál megkérdezed ki a főorvos, vagy kezelőorvos. Elkéred a telefonszámát, ha nincs bent, és elmondod neki a problémádat. A többi teendőt pedig megbeszélitek. Ne hagy annyiban.
2010. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. Én is egy másik megyébe járok át a háziorvosomhoz, nem akartam váltani, amikor költöztem, inkább a távolabbi, de jó, minthogy a szomszédban lévő rossz...
2010. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj el egy belgyógyászhoz. Ha ilyen fiatal korban jelentkezik a magas vérnyomás, akkor is kell kezelni.
2010. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.


Tudnátok esetleg ajánlani egy jó orvost Tolna megyében vagy a közelében?

2010. jan. 24. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A belgyógyászatra háziorvosi beutaló kell. A beutalót az orvos, kérésre oda címezi, ahova kéred.Ugyanis a küldő körzet tériti a díjat. Ha az orvosod rossz, vagy ezért megsértődik, hagyd ott. De azért előtte nézzél másikat, és tudd meg, hogy hajlandó e fogadni?
2010. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!