Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha gimnáziumban megcsinálom...

Amanda.Dittaa kérdése:

Ha gimnáziumban megcsinálom az ECDL vizsgát és a középfokú infó érettségit, azzal kiváltom egyetemen az infó órákat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2014. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakra mész?
2014. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha egyetemre akarsz menni, szedd össze magad.

Először is rossz a kategória. Ez miért is egészségügyi ellátások...?

Másodszor milyen szakon? És nem, nem igazán lehet kiváltani. Egyetemi kurzust kiválthatsz másik egyetemen vagy szakon abszolvált kurzussal, ha a tantervek alapján megvan a szükséges fokú egyezés. Nem szerinted, az egyetemi illetékes szerint. Általában nincs meg egyébként.

Meg ahol van infó óra, ott a szak részét képezi, nem gondolod tán, hogy hasra esnek egy érettségitől vagy ecdl-től? Akkor mi értelme lenne az egyetemnek? Nem teljesen értem, hogy gondolod, próbálj kicsit összeszedettebben fogalmazni és nem félszavakat idevágni, amiből érdemben semmi nem derül ki.

Szvsz ecdl-nek semmi értelme, arra jó, hogy a munkaügyi hivatal valamire képezzen pár embert, gyakorlati hasznát nem tudom vette-e már valaki? Én nem ismerek olyat.

Érettségi meg ha kell a felvételi miatt vagy nem akarsz nagyon erőlködni a választott tárgyon, akkor jó.

2014. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!