Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 11 kerület a Szent Kristóf...

11 kerület a Szent Kristóf rendelő, vagy inkább Maszeba menjek? A SZTK-ban ugyan úgy ellátnak? Vagy tesznek rá magasról az emberre?

Figyelt kérdés
Neurológiára mennék,mert már elég rég óta zsibbadok..persze a háziorvosom,mindenre fogta csak hogy ne kelljen beutalót adnia bár nem tudom ez miért nehéz neki..
2014. okt. 21. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Neurológia területén maszekhoz nem mennék, ha komolyabb kezelést igénylő gondod van, úgyis visszaküld valamelyik szakambulanciára.


Más: a háziorvosod lehet surmó volt rendesen vagy dilettáns, de az is tény, hogy elharapódzott ebben az országban a minden kakával és pszichoszomatikus hülyeséggel szakorvoshoz rohangálás, és elég rendesen terhelik ezek az emberek a rendszert. Szóval azt is megértem, ha kekeckedik, és nem rögtön nyom tovább szakorvoshoz. Ezért "fáj" neki; mert ő kap a pofájára, ha mindenkit azonnal küld tovább.

2014. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,meg is értem,de nekem ez a zsibbadás 1 éve van!Már minden mást kivizsgáltatott,pajzsmirigy,kardiológia,vérvétel...
2014. okt. 21. 09:58
 3/5 A kérdező kommentje:
És rendben volt minden.Azt mondta,hogy akkor ad beutalót ha ezekkel megvagyunk.Na már most felhívtam a rendelőt,hogy kérek beutalót..erre a válasza az volt h nem adhat csak úgy....
2014. okt. 21. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert nem fizetős orvoshoz mész?en sztk ra nem mennek ilyennel,ott nem veszik komolyan az embert.

Én is voltam neurologusnal igaz h 15 e volt,de inkabb minthogy az sztk-ban szrkodjanak velem.

2014. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom h Szent Kristóf!Én is oda tartozom,de nem fogok a haziorvosnak könyörögni küldjön el ide meg oda,mert ez van sajnos,hamarabb elintezem ha elmegyek fizetőshöz.(elözö)
2014. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!