Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki ismeri dr. Vágvölgyi...

Ki ismeri dr. Vágvölgyi Erzsébetet a XV. Kerület Zsókavár utca 42-44-ben?

Figyelt kérdés

1 hónapon belül költözünk a 15. kerületbe. Rengeteg háziorvosról olvastam az "ittlakunk" oldalon, de véleményeket egyikről sem találtam. Nekem feltétel, hogy tömegközlekedéssel el lehessen jutni oda, mert ritkán vagyok beteg, de ha igen, akkor nagyon, és mozdulni is alig bírok. Úgy láttam a rendelő előtt van BKK megálló, ezért lett szimpi. Tudtok mondani erről a Doktornőről infókat?

Rendes? Öreg / fiatal? Alapos? Figyelmes? Jó szakember? Minden érdekel, bármi, ami eszetekbe jut. (Amúgy egészséges vagyok, nincs semmilyen állandó gyógyszerem, stb. de nem lenne hátrány, ha megbízhatnék a háziorvosomban).



#háziorvos #vélemény dr. Vágvölgyi Erzsébet
2014. okt. 26. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el hozzá és majd megtudod, ha nem tetszik, még mindig válthatsz orvost.
2014. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ezek szerint a háziorvosokkal kapcsolatban is érvényes a szabad orvosválasztás? Szóval nem úgy van, hogy oda kell mennem, ahova az utcám be van osztva, hanem ha nem szimpi kereshetek egy másikat?


Köszönöm még egyszer.

Üdv!

2014. okt. 29. 19:10
 3/3 anonim válasza:
Hello, nincs két hónapja hogy lakcím alapján bejelentkeztem hozzá. Egy öreg doktornőről van szó. 2-szer voltam eddig nála, egyszer mikor bejelentkeztem. Akkor épp egy anyukát csesztek le aki még mindig szoptatta a gyerekét, aki már 2 éves volt. Kicsit furcsálltam ezt a hangvételt. Aztán sorra kerültem kb . 20 perc várakoztatás után, akkor adminisztráltak pár dolgot, de nem kérdezett ki. Aztán kiderült, pár hete , hogy várandós vagyok és ilyenkor a háziorvoshoz is el kell ugye menni . El is mentem. Nemsoká szóba került a táplákozásom, és hogy nem fogyasztok állati fehérjét. Akkor ő szépen megmondta, hogy akkor nagyon gyorsan kezdjek el enni húst, különben a gyerekemnek nem lesz agya. Szóval kaptam egy elég durva fenyegetést, egy elég durva stílusban . Nekem ez a stílus egy orvos részéről nem megengedhető , mert szerintem nem azért vannak, hogy rémisztgessenek és riogassanak, ijesztgessenek, hanem hogy segítsenek. Mivel úgy éreztem többet árt nekem ez a doki mint használ, és teljesen feldúlta a lelki békémet,várandós kismamaként ezért a váltás mellett döntöttem. Szóval nekem ez a tapasztalatom ennyit tudok mondani.
2016. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!