Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Erős hátfájás - mit tegyek?

Erős hátfájás - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy csütörtökön meghúztam a derekam, amit kifeküdtem és vasárnapra már jobban voltam. Viszont tegnap reggel már éreztem egy másfajta fájdalmat a hátamban, mintha meghúzódott volna egy izom vagy becsípődött volna egy ideg, estére pedig már szinte kín volt. Az ágyban sehogy nem tudtam feküdni hogy ne fájjon, nem is aludtam sokat. Reggel elmentem dokihoz megkérdezni mit tegyek, de ma áramszünet miatt nem rendel.

Gondoltam szerencsét próbálok itt. A csontkovácsot nem tudom megfizetni így hó végén a masszőr lehetne még megoldás kérdés hogy hatásos lehet-e a gondomra.


Köszönöm előre is a tanácsokat.



2014. okt. 28. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ma nincs rendelés, akkor holnap menj el. Orvosnak, méghozzá szakorvosnak, reumatológusnak kéne megállapítania, mi bajod van. Addig is szedhetsz recept nélküli gyulladásgátló-fájdalomcsillapító gyógyszert, vagy Diclofenac tartalmút, ha maradt régebbről. Diclofenac tartalmú krémmel kend, az biztos nem árt, és lehetőleg fekve (már ha találsz olyan pozíciót) pihenj.
2014. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a masszőr is tudhat segíteni, képzett gyógymasszőr, nem gyorstalpalós frissítős. Természetesen az itt leírtaknál többet kell tudni a dologról. A reumatológussal az a baj, hogy kb. egy hónapra lehet időpontot szerezni, miután megvan a beutaló a háziorvostól...

Jobbulást!

Gyógymasszőr

2014. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először diagnózis kell, csak utána jöhet a masszőr. Gerincsérvnél mondjuk egy jó kis masszázs, aztán többet nem kelsz fel.
2014. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!