Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akitől már vettek vért! Jó...

Akitől már vettek vért! Jó tanács? Többi lent.

Figyelt kérdés

Életembe először megyek vérvételre. (holnap)

Rosszul vagyok már a tű gondolatától is.

azt mondják ha izgulok közbe fájni fog.

De én már most túlaggódom a dolgot.

Nem tudom mivel nyugtassam le magam.

Bejön velem édesapám. és nem nézek majd oda.

De ez nemigazán nyugtat meg.

Milyen érzés lesz?

15/L



2014. okt. 29. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy fél másodpercnyi tűszúrás. Oltást már kaptál, ez még annyira sem fáj.

Vigyél magaddal valami édes innivalót, azt utána megihatod.

2014. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A darazscsipes jobban faj.Csak addig kellemetlen mig beszurja a tüt,kb.1 masodperc.Ne nezz oda,es beszelgess apukaddal valami egesz masrol-pl.mi lesz a karacsonyi ebed.
2014. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Egy nagyon jó tanács! Ne állj fel utána hirtelen!!!! Legalább 1-2 percet feküdj le,igyál,utána most meg az arcod!
2014. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azelőtt (reggeltől) igyál sok vizet, hogy az erek telítődve legyenek. Sokkal könnyebbenn fog menni
2014. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én 5 éves voltam amikor vért vettek. Nem izgultam. Egy kicsi tűszúrás az egész olyan mint ha megycsípne a szúnyog. Ne izgulj, mert az nem tesz jót a szervezetednek!
2014. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, 18 éves lány vagyok. Elsőnek 7 éves koromban, 2003-ban vettek tőlem vért, akkor egy fél injekciós tartályt(nem tudom a nevét) megtöltöttek vele és eléggé kellemetlen volt mikor húzta fel, mert hosszan tartó ideig éreztem az ereimben a nyomást, a szívóerőt. Most egy hónapja volt a második vérvételem. Én is szétizgultam a fejem, erre bementem, hozta a tűt a nő, (persze én néztem, hogy mit csinál mert egy kicsit mazo vagyok és szeretem is az ilyet, egy ideig orvos is szerettem volna lenni) és beleszúrta a bőrömbe a végét, egy fél miliméter mélyen hatolt be kb, egy szúnyogcsípést hamarabb megérzek. Kis ideig ott tartotta, majd kihúzta. Persze ekkor én már lelkileg fel voltam készülve a szívóerő fájdalmaira, erre meg nem történt semmi. Értetlenkedve néztem a nővérre: Nem vesz vért tőlem? A nővér meg úgy nézett rám mint egy hülye amnéziásra. Mondta, hogy már megtörtént. Na mondom jó sokat fejlődött az orvostudomány, már egy csepp vérből kiolvasnak mindent, régen, meg egy egész szúnyogkolónia-vacsora sem volt elegendő mennyiség. :)
2014. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!!!!!!!

Megnyugodtam, hogy ezeket írtátok! Millió puszi

2014. okt. 29. 21:10
 8/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta!

Semmit nem éreztem csak egy pillanatra a szúrást.

A végén már néztem is :D

2014. okt. 30. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!