Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fibróma eltávolítás hogy...

Fibróma eltávolítás hogy zajlik, mennyi a gyógyulási idő, mi fog látszani utána?

Figyelt kérdés
Fül-orr-gégészetre kaptam beutalót, ott le tudják szedni, de kíváncsi vagyok az eredményre, mennyi idő a gyógyulás, stb
2014. nov. 2. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tegnap szedtek le egyet a mellemről a bőrgyógyászati klinikán. Itt úgy zajlott, hogy volt egy orvoscsoport (szerintem SOTE-s hallgatók is voltak köztük, bár nem annyira néztem körül, mert iszonyat zavarban voltam...), oda kellett menni sebészeti betegbemutatásra. Ott eldöntötték, hogy kimetszéssel távolítják el, utána fotózták, és utána már mentem is a műtőbe. Aláíratnak veled majd egy papírt, hogy nincs gyógyszerallergiád (legalábbis lidocainra) és, hogy önszántadból mész. Megkaptam az injekciót, levágták a fibrómát, a fölösleges részeket pedig leégették. Magát a daganatot elküldik szövettanra, nekem pedig ma kellett volna visszamennem kontrollra, de nem tudtam, úgyhogy holnap megyek csak. Amúgy szép lett, tényleg nem látszik, meg nem is fájt a helye annyira, miután elmúlt az érzéstelenítő hatása. Szóval csak bátran :)

2014. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!