Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A TAJ kártya tudom, hogy mire...

Timici_timicike kérdése:

A TAJ kártya tudom, hogy mire van, de nem tudom, hogy hol mennyi kedvezmenyem van, vagy mi az amiért ez által nem is kell fizetnem? Valaki nem tud valami listát ahol ezeket a kedvezményeket meg lehet nézni? Most kapok elöször TAJ kártyát.

Figyelt kérdés
Ha kifizetem attól a perctől él? Ha mondjuk 2hónapig nem fizetem és újra elkezdem fizetni, akkor az elmaradt 2hónapot is ki kell vagy amelyik hónapba kifizetem akkor érvényes máskor meg nem?

2014. nov. 2. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Azt hiszem, mégse tudod, mire van. Nem kedvezményeket lehet rá kapni, hanem ingyenes orvosi ellátást. Maximum a gyógyszerek egy részére van kedvezmény, a Tb támogatott ár. Fogászaton bizonyos beavatkozásokért kell fizetni. Ha kellett volna, de nem fizettél TB-t, azt viszamenőleg be kell fizetni, anélkül nem érvényes.
2014. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell fizetni, akár használod, akár nem, egy havi TB járulék jelenleg 6810 Ft, az elmaradt összeget be kell fizetni. Tulajdonképpen nem jár azonnal a szolgáltatás, ahogy kiváltod a kértyát, ez kicsit bonyolult jelenleg, mert elvben 45 nap múlva aktív, de ennek ellenére valószínűleg azonnal bekerülsz a rendszerbe és tudod használni, ezt egyszerűen le tudod ellenőrizni, ha kérsz valamilyen vizsgálatot, vagy szerintem ügyfélkapun keresztül is, ha van neked.
2014. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Arra hónapra érvényes, amelyikre be lett fizetve

a pénz igen -

2014. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
folyatosan kell fizetni különben egy összegben kiszámlázza neked az oep kamatostul.
2016. okt. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!