Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti hova mennétek fogkövet...

Ti hova mennétek fogkövet leszedetni? Sztk vagy magánrendelés?

Figyelt kérdés
Az Sztk ingyen leszedi, magán 5-8e Ft. Ezt el tudja rontani egy Sztk-s?

2014. nov. 2. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám mindig azt mondta: nőgyógyász és fogorvos legyen magán.
2014. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
leszedi a szódabikarbónás fogmosás is egy hét fogmosás után. csak kicsit érzékeny lesz a fog utánna. arra megint van megoldás: senzodyne pronamel- fogrémmel fogatmosni, egy hét után már nem lesz érzékeny.
2014. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztk. Én oda járok.. Minek fizetnék olyan dologért, amit ingyen is megkaphatok??? Nekem semmi bajom nincs az sztk-s dolgokkal. Szerintem sokan túldramatizálják az egészet... Nem rég szedte le nekem is a fogkövet. Pár perc alatt végzett vele, nem fájt..sem közben, sem utána.
2014. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sztk-s fogorvoshoz járok, és tökéletes. De gondolom ez szerencse kérdése, hogy hol milyen van, és milyet fogsz ki. Nekem pár perc alatt végez a fogkőleszedéssel, mellé nagyon kedves is. Szerintem egy próbát megér az sztk, vagy olvass utána neten, hogy mit írnak az adott orvosról.
2014. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az sztk-s nem hajlandó leszedni

Ezért kénytelen voltam elmenni magánhoz

2014. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg attól is függ, milyen berendezése van

Milyen modern

2014. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk SZTK-ban szájhigiénián csinálják meg ingyen, nekem nagyon szépen és fájdalommentesen leszedték ott.
2014. nov. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én SZTK-s hoz járok mert egyrészt még fiatal doki, és lelkes, másrészt van magánrendelője is amit sokan dicsárnak főleg azok akik nem az ő körzetéhez tartoznak, persze volt már olyan SZTK-s kezelésem amire azt mondta menjek a magánrendelőjébe persze ott is megcsinálta ingyen csak utólag csinálta meg a papírmunkát, persze célszerű jópofát vágni hozzájuk mert ők is viszonozzák azokat. Én dokimat sokan kritizálták főleg olyanok akik általában mindenkit utálnak akik nem úgy viselkednek ahogyan azt az illető elképzelné, de nagyon rendes orvosom van ilyen téren. A barátnőm is hozzájár magánrendelésre és neki sincs rá semmi panasza, nekem anyagilag nem telik magánkezelésre ezért is marad az SZT-k ha már fogpótlás kell vagy bármi extra ami már luxus dolog akkor megyek nyilván magándokihoz de az sem mostanában lesz (szerencsére) mert nem vagyok ilyenre szorulva.
2014. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!