Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinalnak az egeszsegugyi...

Mit csinalnak az egeszsegugyi vizsgalatokon?

Figyelt kérdés
8. osztalyos,14 eves lany vagyok. Holnap lesz valamilyen vizsgalat a lanyoknak. Szerintetek miket fognak csinalni? pl. tomegmeres, szemvizsgalat stb.
2014. nov. 3. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sóly/magasságmérés

vérnyomás mérés

szemvizsgálat

megkérdezik van-e valamilyen betegséged, szedsz-e rendszeresen valamilyen gyógyszert, menstruálsz-e már, rendszeres-e

esetleg lehet még szív/tüdő hallgatás. hasnyomkodás

megnézik a gerinced, van-e lúdtalpad

szerintem kb ennyi :)

2014. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: természetesen az súlymérés szeretne lenni :D
2014. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj a lányoknál nem szokott olyan drasztikus vizsgálat lenni,majd mesélj mi volt.


A fiúk rosszabb helyzetben vannak sok fiúnál van fityma és here vizsgálat,amit nem kötelező ,de ők ezt nem tudják.Hát nekik sokall rosszabb az egész ha nálatok is van ilyen.

2014. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mesélj mi volt!


A későbbiben jobb ha tudod hogy ha bármilyen olyan vizsgálat lenne ami elfogadhatatlan számodra,kínos akkor megtagadhatod azt és ha tömegesen akarnának megvizsgálni akkor kérheted az egyenkénti vizsgálatot.

2014. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!