Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elfogadják a patikában a...

Elfogadják a patikában a tollal átírt kiszerelést? A doki áthúzta és átírta!

Figyelt kérdés
A doki három havi helyett egy havi gyógyszert írt fel nekem, aztán nem adott új papírt, hanem áthúzta és átírta. Elfogadja ezt így a gyógyszertáros?

2014. nov. 10. 00:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak az adag lett átírva más nem. Máskor is adtak három havit, ha kifizettem, de ilyen még nem volt. Nem tudom veszít e a hitelességéből. Más járt már így? Vagy patikus függő?
2014. nov. 10. 00:36
 2/6 anonim válasza:
Látni fogja a gyógyszerész, hogy komoly változtatás nem volt, nem hiszem, hogy emiatt nem adja ki. De mint kérdezted, sajna lehet patikusfüggő.. Találkoztam már szőrszálhasogató illetővel. Mindenesetre mondd el te is, hogy mi az az átírás rajta.
2014. nov. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha odaírta.hogy ő javította és tett rá mégegy pecsétet, akkor igen.
2014. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha nem tesz rá pecsétet akkor már nem is jó?
2014. nov. 10. 17:58
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Akkor nem jó! Nem lehet csak úgy firkálni a receptre.
2014. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor érvényes ha aláírta a doki a kijavítást, és tett rá pecsétet is. (De lehet próbálkozni, hátha...nekem anno pecsét nélkül kiadták kedvezményre, előtte 3 helyen meg nem)
2014. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!