Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy szuntetheto meg a fuldugu...

Hogy szuntetheto meg a fuldugulas?

Figyelt kérdés
Kb masfel hete be van dugulva a fulem. Elotte meg voltam fazva es rament a betegseg, jelenleg kozepfulgyulladasom van. A haziorvosom Cefzil nevezetu antibiotikumot es Unguentum nasale orrkenocsot irt fel. A gond azonban az h nem hasznal semmit, meg mindig ugyanugy be van dugulva es nem hallok ra. Fajni nem faj meg az a szerencse. Mit tudnek tenni? Rosszabbra is fordulhat ez a dolog? Olvastam neten h eleg hosszadalmas is lehet mire vegleg kidugul.. 3 napja szedem a gyogyszereket de megcsak nem is enyhul. Mar masfel hete szenvedek :/ Aki tud segitsen!

2014. nov. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Melegíts sót, tedd valamilyen ruhába. Pl. textilzsebkendő. Kösd össze és az így kapott kis "gombócot" tedd a füledre. Nagyon jó! Nekem fájt a fülem, eldugult, már nem hallottam rendesen. Dokihoz csak pár nap múlva volt időpont. Mire mennem kellett volna, teljesen rendbe jött :)
2014. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Probaltam azt is.. Nem hasznalt :'(
2014. nov. 27. 20:20
 3/3 anonim válasza:
Menj el fül orr gégészetre mielőtt nagyon bedurran! Ott a füldudulásodon is tudnak segíteni.
2014. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!