Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mennyire természetes? (A...

Ez mennyire természetes? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy urológus-nefrológus szakorvosnál, mert vesemedencegyulladásom van. A doktornő ilyeneket kérdezett: "Milyen a szexuális élete?"

"Milyen gyakran szokott maszturbálni?"

"Észlelte-e az utóbbi időben spermája színének megváltozását, vagy mennyiségének változását?"


Még az utóbbi kérdés nem is annyira szokatlan, de az első kettő igen. Hogyan kapcsolódik az első két kérdés a vesemedencegyulladáshoz? Azokat nem inkább andrológus szokta feltenni? Nagyon kellemetlenül éreztem magam és még vissza is kell majd hozzá mennem. Mit javasoltok? Menjek más orvoshoz? Nem tartom természetesnek ezeket a kérdéseket.



2014. dec. 5. 17:40
 1/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2014. dec. 5. 17:40
 2/9 anonim válasza:
34%
lehet tetszel neki... :)
2014. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben és nőként nem is leszek, de én nem furcsállom ezeket a kérdéseket.

Ne parázz.

2014. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök általános kérdések egy urulógustól. Tőlem ennél ezerszer gyökerebb dolgokat szoktak kérdezni különböző orvosok. Értem én, hogy szégyenlős vagy, de orvos, valószínűleg ő tud olyan összefüggésekről is a testedben, amikről te nem.
2014. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig jobb mintha azt kérdezte volna "Észlelte mostanában a spermája ízének megváltozását?"
2014. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nos, a vese medence gyulladás az úgy jön össze, hogy a húgyhólyagból a baktériumok felvándorolnak a vesébe.

és állatlábán a húgycsövön keresztül fertőződik meg az ember.

tehát koszos kézzel vered a farkad, vagy a csaj akivel szexelsz fertőzött.

ez a leggyakoribb kiváltó oka a vese medence gyulladásnak.

2014. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor a spermám mennyiségét, miért kérdezte? Őszintén, erre hogy lehet rendesen válaszolni? 9-10 lövés? vagy hogy? :D mert nem szoktam magamnak megmérni, inkább nem mondtam semmit
2014. dec. 5. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

olvass utána mivel függ össze a sperma állaga és mennyiségének megváltozása.

nem fogom ide leírni neked.

am ezek full alap kérdések, látszik nem voltál még ilyen helyzetben.

2014. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az andrológus és az urológus között van némi átfedés. Egy átlag urológus ért valamennyire az andrológiához is, annak bizonyos speci területeit kivéve.
2014. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!