Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán fogorvos vagy kirendelte...

Magán fogorvos vagy kirendeltet válasszam gyökérkezelés céljából?

Figyelt kérdés

Ahol lakok ott van egy fogorvos hozzá mentem egy fogamat már megcsinálta azzal elégedett vagyok nagyon mélyen volt a szuvasodás de megmentette.

Van egy másik ezt gyökér kezelni kell elég komoly beavatkozásnak tűnik...

Egy magánorvos rendelője talán felszereltebb de elég drága ez csak 11 ezer forint lenne..


2014. dec. 15. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a körzeti fogorvoshoz járok. Tévedésben él az, aki még mindig azt hiszi, hogy azok az orvosok ügyesebbek, képzettebbek, akiknek fizetnek... Lehet, hogy 30 évvel ezelőtt még számított valamit a pénz...ma már szinte semmit, mivel ha kell, ha nem mindenki tömi az orvosok zsebét. Vannak magánba is bénák és körzetiben is jó orvosok.
2014. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az hogy erről is mondtak csomó rosszat de az előző fogamat is tök jól megcsinálta. De a gyökérkezelésre húzta a száját azt mondta nem kell tőle félni viszont kockázatos mivel ha nem sikerül jól elvileg ki kell húzni a fogat ez igaz?
2014. dec. 15. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mondott, akkor jobb ha nem hozzá mész, inkább menj el egy magánhoz.
2014. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, előfordul olyan, hogy nem sikerül a gyökérkezelés... de ekkor még van más módszer is (esetleg gyökércsúcs resectio) tehát nem 100%, hogy húzni kell...bár kérdés, hogy megéri-e a dolog. A lényeg, hogy a gyökérkezelés (akárki csinálja) soha nem 100%-ban tuti dolog. Az esetek többségében azonban sikeres.

Szerintem akárhová mész, mindenhol megvan a kockázat. Vagy sikerül vagy nem.

2014. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!