Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üdv.! A komplex rokkant...

Üdv.! A komplex rokkant felülvizsgálaton milyen minősítést kaphatok? Mitől függ a minősítés mértéke? Ha megítélik a rokkantsági ellátást milyen összegre számíthatok kb?

Figyelt kérdés

Pszichiátriai beteg vagyok, skizofrénia + depresszió.1986-tól vagyok beteg, 1998-tól voltam III.fokú rokkant nyugdíjas, 2012. jan. 1-től rehabilitácós ellátást kapok.16 évet dolgoztam, most 55 éves vagyok.2014-ben voltam utoljára kórházban.

Gyógyszereim: Xanax SR, Atarax, Abilify, Rexetin, Sanval, Frontin.



2014. dec. 15. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján erre nem rokkantsági ellátást kapsz, hanem rehabilitációs ellátást.

Hacsak nem az derül ki, hogy nem tudsz közlekedni saját eszközeiddel rokonaid vagy együtt lakó ismerőseid segítségével.

Összegre már nem az életkereset a mérvadó, hanem az elmúlt 2 év keresete.

Látom írtad is, hogy rehabilitációs ellátást kapsz.

2017. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!