Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jó gyógytornászt tudtok ajánlani?

Jó gyógytornászt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Voltam a bodybuilderes Kares-nál aki végül is kiropogtatott, talán jobb is lett a hátam ideig óráig - igaz akkor nem terheltem meg annyira mint most.

Régen nem is nagyon edzettem hátra pont ebből az okból kifolyólag mert kényelmetlen volt, szinte minden edzésen olyan érzésem volt mintha meghúztam volna a lumbális? részem (derekam alja).

Kares mondta, hogy állítólag nekem a gerincem alján nincs is ív.

Be fogok jelentkezni hozzá de még elszeretnék menni valami masszőrhöz aki fellazít, de lehet jobb lenne egy sima gyógymasszőr/sportmasszőr?

Mit gondoltok?

Van még egy kis gerincferdülésem is...



2014. dec. 17. 17:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Mi a különbség a manuálterapeuta és a gyógytornász között?

Mire jó az egyik mire a másik?


Milyen módszert válasszak a fentebb említett problémára?

2014. dec. 17. 17:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Az milyen, hogy a gerinced alján nincs ív? Teljesen egyenes? Gyógymasszőr megerősíti az izmaidat, gyógytornán pedig az ízületeidet is erősíted. De most konkrétan mi a panaszod? Húzódás?
2014. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!