Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MIT TEGYEK? MÁR SÍROK hogyha...

MIT TEGYEK? MÁR SÍROK hogyha menstruálok.

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg és állandóan csak folyik nem elég 2 betét egyszerre mert állandóan átázik de a jó minőségű is. Már elegem van görcösl a hasam mint az állat hogyan szenvedjem át nem beszélve areról hogy mindenem tszta vér lett a pizsoma alsóm a bugyim hát a betét +suliba a gatya szval sírtam ma mert ezáltal el is távolodtam a családomtól mert én imádom őket de így egyszerűen már öngyi leszek :' ( ( ( ( (
2015. jan. 7. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Öngyi? Ha ennyire durva az orvosi eset, anyukáddal kéne megbeszélni, nem eltávolodni.
2015. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom,meg is fogom de most nincs itthon azért vmi ötlet?Mert ez nagyon rossz :"(((
2015. jan. 7. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen erős vérzéssel azonnal fogadnak a nőgyógyászaton.
2015. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A mennyiséggel kacsolatban talán annyi, hogy ha szeretnél, próbálj meg tampont használni. Egyébként én is ilyen vagyok, hogy amikor megvan akkor már a fájdalomtól, a görcsöktől én is van hogy sirok. Nekem vagy a nospa használt egy kicsit vagy ez:

[link]

csak ezt nem tudom, árulnak e Magyarországon...

2015. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a betét + éjszakai ob tampon párost. Én az éjszakákat csak így tudom átvészelni... meg az első napokat is.
2015. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ne legyél elkeseredve, én is voltam a sürgősségin jópárszor ezzel.

1. szerezz be vattát.

a jó öreg, régi vattát, amit minden drogáriában vehetsz, ha kérdezik mire, akkor sminklemosásra és így nem ciki.

2. szerezz be szárnyas betétet, a többi szóba sem jöhet.

van neki éjszakai hosszított verziója is, az mégjobb.

alulra megy a betét, és rá teszed a vattát.

tudod ezek a modern izék nem olyan hatásosak mint a vatta.

3. később (18 felett) nem tudom hány éves vagy, a fogamzásgátló lesz a te megváltód.

2015. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen, ismerős a helyzet. Előző hónapban annyira fájt és görcsölt a hasam, hogy majdnem elájultam és hánytam.

Menj el nőgyógyászhoz! Lehet, hogy fogamzásgátlót ír fel, az majd helyrehozza a dolgokat :)

2015. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Egyébként 12 éves vagyok és nem akarok nőgyógyászatra menni.Éjszakai betétet nem akarok!Ezt a vattás dolgot kipróbálom!
2015. jan. 7. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Az enyhíteni szokta a menstruációs kellemetlenségeket, ha a partner rendesen kielégíti az illetőt. De ez nálad nem játszik még 12 évesen.
2015. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az éjszakai betét ugyan az, mint a rendes, csak hosszabb, így valamivel nagyobb mennyiséget tud magába szívni. Ha pedig tényleg ilyen nagy a vérzés, akkor tényleg a betét+tampon kombó lehet a megoldás. Fájdalomra nekem az Algoflex M a legjobb.
2015. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!