Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A frontin 0.5 mg hany orabkent...

A frontin 0.5 mg hany orabkent lehet bevenni ?

Figyelt kérdés
4*1 irt ki a haziorvos de akkor azt most hany orankent vehetem be ?
2015. jan. 11. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

4*1=4 24/4=6, mivel 6*4=24! Kérdés?


Áhh leírom, mert nem az eszedért szeretnek már bocs, 6 óránként. Felkellsz beveszel egyet és rá kb 6 órára a másikat és megint kb 6 óra múlva a 3-at, bár ez már hajnalra esik. Szóval old meg. Ez csak józan paraszti ész utáni átgondolás után született, nem szedtem még ilyen gyógyszert szóval lehet, hogy a gyógyszert máshogy kell. Am. mire szeded? Úgy osztogatják mostanában a receptet mint a cukrot? Kíváncsi vagyok, mennyire könnyen írja fel az orvos, ha már az adagolása neheézséget okoz.

2015. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nekem pszihiatriara kell mennem de adig is kiirta a haziorvos mert egy idegroncs vagyok az hogy miert az itt most mellekes

amugy nem vehetem 6 orankent ahogy irtad is az hajnalra esne en 4 orankent keztem el csak kivancsi voltam hogy hogy is kene

2015. jan. 11. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Na mégis, kíváncsi vagyok ez egy anonim oldal. Miért kell szedned?
2015. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

roviden stressz... de konkret betegseget nem alapitottak meg mint az elobb mar irtam most megyek csak pszihiatriara

amugy testi tuneteim vannak melkasi fajdalom legszomj panikrohamok

2015. jan. 12. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:

MIFÉLE STRESSZ AZ AMIRE 4MG ALPRAZOLAM KELL ??????????


Komám az úgy kiüt, mint egy lórugás!! Meg ha egész nap zabálnod kell ezt a szemetet, miért nem fokozatosan felszívodót adott az orvos? Há menj má vissza, oszt mondjad neki, hogy maga nooooooormális?


Írass ki Helex SR-t. Ugyan az, fokozatosan felszívodva. És szerintem abból DOSZTIG elég lesz 2x1. Még az én hiperaktivitásomon is akkorát javít, hogy ihajj. Stressz? Idegesség?!!?!? HÍRBŐL SE ISMEREM AZÓTA

2015. jan. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem 4 mg csak 2 de amugy igen kicsit lefaraszt de nem olyan veszes de majd beszelek az orvosal

mondjuk 3 het mulva megyek pszihiatriara ott ugy is kapok majd rendesen adagolt gyogyszert

2015. jan. 13. 12:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Fú komám hány kg-vagy? 2mg is nagyon sok, még 1napra is! Mondom én 2x0,5 retardot fogyasztanék, ha hallgatnék az orvosra. 2x0.25 is elég nekem, délutánra ígyis rendszeresen alvás a vége...
2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ezzel megoldottam a szorongásom, a krónikus stresszt, meg a krónikus insomniát is. :D
2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
60 kg vagyok de en nem alszok el tolle kicsit lenyugtat azt ennyi
2015. jan. 13. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:

"2 mg nagyon sok"...


Egyénfüggő, tolerancia, testsúly, stb. közre játszik.

Életemben nem szedtem még előtte egy benzodiazepint sem, sőt, semmilyen pszichóaktív gyógyszert sem. Tegnap bevettem 2 mg alprazolamot, és nem ütött ki, még csak álmos sem voltam.

2015. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!