Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan pont, ahol ha...

Létezik olyan pont, ahol ha megfogod/megszorítod vkinek a testrészét, elájul?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam valahol és nem találom hihetőnek.

2015. jan. 12. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól nem tudok, viszont olyanról olvastam hogy ha fülpálcikával tisztítod a füled akkor köhögsz, és a szív kihagy egy ütést. Tehát akár az is elképzelhető.
2015. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én maximum olyanról tudok, hogy bizonyos pontok vannak (vital pontok talán) amiket ha nagyobb erőhatás ér, sokkal nagyobb fájdalmat okoznak mint máshol.De nem ájul el

Az, hogy valaki elájul max akkor, ha váratlanul odacsapsz egy jól célzott ütést a nyaki ütőerére.De még akkor sem 100% hogy beájul

2015. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a Kéjjel-nappal című filmben láttam hasonlót, hogy Tom Cruise a főszereplő megfogta Cam Diaz, a másik főszerplő nyakát, és kidőlt. De ez csak mozi.
2015. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lába között van, de csak akkor, ha nagyon jól csinálod. ;-)
2015. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a nyakánál van ilyen pont, ez a vérnyomás receptoroknak a helye, ha valaki erősen megnyomja, akkor az agy azt érzékeli h magas a vérnyomás és hirtelen lecsökkenti.

de ezzel nem szabad játszani, mert aki szívproblémás az belehalhat

2016. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!