Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Kothalawala Dulana Saman...

Dr. Kothalawala Dulana Saman debreceni háziorvosról ki milyen véleménnyel van?

Figyelt kérdés
Továbbá lehet fura kérdés de igaz magyarul beszél?

2015. jan. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Apukám járt hozzá, vagy 5-6 éve. Ízületi betegsége volt, előtte mindenféle gyógymódot kipróbált, fürdőbe járt stb, tényleg mindent, majd itt kötött ki. Kigyógyította. Mindig jó dolgokat hallottam róla, sok jó storyt, sok emberen/embernek segített, akinek nem tudott, mert rákos volt végső stádiumba vagy ilyesmi, azzal közölte, h ne haragudjon de ő már nem tud segíteni, vagy volt olyan is hogy nem vett el pénzt, ha már tudta, hogy olyan a helyzet. Legalábbis régen ennyire emberséges volt, nem tudom mi most a helyzet.

Igen, tud magyarul, persze. :)

2015. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szüleim engem és nagymamámat járattak hozzá 2001/2002 táján. Én asztmám miatt jártam oda. Folyton fulladtam, és ami ezzel jár volt nekem. Éveket töltöttem kórházban, míg rá nem találtak a szüleim. Ugyan pénz hiányban nem véglegesen. De minimálisra szűkült az asztmám. Olyannyira, hogy km után kezdem el nehezebben venni a levegőt.

Nagymamám tüdőrákos volt. Itt is pénzhiány miatt hagytuk abba a kezelést. De egy évet sikerült még adnia a nagymamámnak.

Hálásak vagyunk neki!

2015. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én jártam hozzá. Tuskó, és nem látja az összefüggéseket, annak ellenére, hogy suma cum laude végzett az egyetemen.

természetgyógyász, de szerinte őrülten magas koleszterinemre egyből gyógyszert írt fel, amit végül még a házi orvosom is megvétózott, én meg alapból ne szedtem volna be. A vérképem alapján nem ismerte fel a betegségem, ami okozta az összes tünetem. Végül köszönés nélkül közölte: én nem tudok mit kezdeni magával.

Legalább becsületes volt, ennyi írható a számlájára. De soha nem küldenék hozzá egy beteget sem. Soha!

2015. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!