Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges lábműtét?

Lehetséges lábműtét?

Figyelt kérdés

Tegnap korcsolyáztam és sajnos nagyon rosszul este. Nem a térdemre hanem vhogy kibicsaklott vagy ilyesmi, mert hatalmas roppanást hallottam. Elmentünk a sürgősségire, addigra már nagyon feldagadt és iszonyúan fájt. Az orvos leszivott 8ml vért, mondta hogy nincs törés de menjek vissza hétfőn kontrollra. Azt is mondta hogy ha lát porcdarabokat akkor ki kell műteni.

Mekkora az esély hogy nem lesz komolyabb bajom/fekvőgipszet kapok esetleg súlyosabb következmények?


2010. febr. 7. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi itt szerintem nem tudjuk eldönteni, holnap majd az orvos megmondja.Gyógyulást kívánok!
2010. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, innen mi nem tudunk neked válaszolni, pláne hogy nem vagyunk orvosok, de persze előfordulhat, hogy meg kell műteni. Majd holnap kiderül. Sajnálom, tudom milyen érzés.. Jobbulást és minden jót kívánok!
2010. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha talál porcdarabot 99%ban biztos,hogy artroszkóppal veszi,ki,ami 2-3 kicsi lyuk,és nem kell fekvőgipsz.Nekemis volt már ilyen,és már másnap rá kellett állnom.Remélem jólvagy.üdv
2010. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nah megjöttem a dokitól, azt mondta műteni kell. :(


Fáj a gerinc érzéstelenítés?

2010. febr. 10. 10:42
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Fájni nem fáj,csak kellemetlen,de jobban jártál volna,ha altatást kérsz,mert így mindent hallani fogsz.De nem para:)

Nem fáj,csak utána az a legrosszabb hogy 12órán át nem kelhetsz fel,különben irtózatos fejfájásod lesz.TAPASZTALAT!

de legalább rendben lesz:)Vigyázz magadra!

2010. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,mi lett végül mesélj !
2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!