Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy barátunk rákos lett....

Egy barátunk rákos lett. Kaphat valami anyagi juttatást valahonnan? Rokkantnyugdíj vagy valami.

Figyelt kérdés
5 gyerekük van, 6-11 évesek. Már kezdtek minőségi életet élni, anyagilag talpra állni, amikor kiderült, hogy a családfőnek daganatos megbetegedése van. A munkahelyük nem sokkal azelőtt szűnt meg. 10 hónapos munka után támogatást nem kapnak, így most egyedüli bevételük a családi pótlék.
2015. jan. 19. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha adsz neki.
2015. jan. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb daganat simán gyógyítható, főleg hogy a betegek nagyrésze a jóindulatú daganattól is a ravatalozóra készül....
2015. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mármint úgy értem hogy az embereknek ha megmondják hogy daganata van akkor egyből azt hiszik hogy meghalnak.

naponta van ilyen reklamációnk hogy a beteg tajtékzik hogy mennyire lazán közöltük vele azt a borzasztó hírt hogy pl cystája van és hogy most mennyi ideje van hátra....

értékelendő hogy ennyire segítőkész vagy nekik de egyenlőre dőlj hátra és figyeld meg mi fog történni vele.

2015. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ez sajnos szerintem komolyabb. Hererák, mindkét oldali tüdőáttéttel, nyirokmirigy daganattal. Decemberben megvolt a hereműtét, 10cm-s daganat volt. Jövő pénteken megy a kékgolyóba...nagyon rosszul van...
2015. jan. 22. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt kérdező! Ugyanezzel a betegséggel,hasonlóan tüdő és máj áttéttel kezeltek engem is 2 éve,és itt vagyok.Ne temesse még a barátját.
2015. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó ilyet hallani, köszönöm, hogy írt! Az ember mindig csak rosszat hall ezzel a betegséggel kapcsolatban...
2015. febr. 23. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én is múlt pénteken voltam kontrollon a "Kékgolyóban",a kezelés óta minden rendben.Kitartás!
2015. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató sorokat, mindenképp mondom nekik is. Sok erőt adhat ebben a helyzetben.
2015. febr. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!