Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent, hogy Lázár Gábor...

Mit jelent, hogy Lázár Gábor "nyomulós" a magánrendelésén?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyalizik, várja, hogy sokat fizess neki, és csak akkor emlékszik rád, ha sokat fizetsz. Én is így jártam.

Sokat hallottam róla, megoszlottak a vélemények és úgy gondoltam, bajom nem lesz tőle. 15ezret kért magánrendelésen ráadásul furcsa vérzésemmel hazaküldött. Aztán kiderült (elmentem egy másik orvoshoz), hogy terhes voltam, de elvetéltem. Ez régen volt, szóval már nem tudom mit és hogy végzett el az a bizonyos orvos, de nagyot nézett, hogy "Dr. Lázár Gábor" egy félperces hüvelyi ultrahang után hazaküld azzal, hogy nincs nekem semmi bajom.

Szóval én azóta se nézek a pasas felé!

26/N

2010. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Addig kedves amíg a vizsgálat díját ki nem fizeted, aztán a nevemre sem emlékszik...de addig nagyon kedves..:)
2010. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Csak annyit, hogy néha tényleg túlzásba viszi..nem a kedvességet, hanem azt, hogy nagyon gyakran dicsér a szemedbe, meg úgy tűnik, hogy Te vagy a legkedvesebb betege. Persze, lehet, hogy őszinte, de én nem tudok mit kezdeni egy olyan helyzettel, hogy valaki elmond ilyen-olyan klassz embernek két perccel az előtt, hogy fizetsz neki.


Voltam nála a Szent Istvánban is, nem fizetős rendelésen. Ott természetesebben viselkedik, ezért megnyerőbb is. De ezzel együtt is nagyon bírom, nem bántam meg, hogy hozzá jártam terhesgondozásra, csak időnként nem tudtam hova rakni ezeket a dolgokat.

2010. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekem is a magánfogdokim pl. 3szor mondta el, hogy az inlay hogy működik. Ezek szerint teljesen elfelejtkezett rólam minden alkalom után.

Ha azt nézitek mennyi betege van, hány próblémával szembesül, hány próblémát kell megoldania, akkor ne csodálkozzatok rajta, hogy ha beléptek 301. emberként a rendelőjébe nem fog rátok emlékezni. Nem egy haver vagytok neki vagy ismerős. Ő egy orvos, aki gyógyít.

25/L

2010. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van gyógyítania kellene, de Lázár dr már csak pénz akar keresni.Egyik ismerősöm vidékről járt hozzá mioma miatt, 2 évig 3 havonta, végül a vidéki kórházban sürgősen megoperálták, megszűntek a panaszai.Amikor a műtét után citológiára ment Lázárhoz,az hihetetlen nagyképűen sza...ta le a saját kollégáját, azt állította, hogy felesleges volt a műtét, hadd fájjon a derekad, vérezz, nem baj csak gyere 3 havonta kontrollra.
2010. márc. 6. 22:26
 6/6 Csalódott személy válasza:

Én csak a Tegnap reggeli esetemre tudok hivatkozni!

26éves vagyok könnyen teherbe esek, 4spontán vetélésem volt 8-11hetes kor között! Tegnap reggel arra keltem,hogy nagyon görcsölök, most vagyok 11hetes, kimentem a mosdóba és azzal a lendülettel elöntött a vér! Bementünk a férjemmel a Szent István kórházba, ahol közölték úgy hogy bokáig véres voltam, a terhes patológián, hogy kb 45perc mire felveszik az adataimat, mert épp reggeliznek. Addig üljek le, és várjak.

Ekkor már a férjem teljesen ki volt borulva,hogy ezeknek semmi nem számít! Akkor jött be Dr Lázár Gábor, és ő egyből kiakadt,hogy senki nem nézett még meg!

Kaptam vérzéscsillapítókat a doktor úrtól, és látva a kórelőzményeimet, és a 4 előző vetélést, teljesen ingyen elvállalta, hogy a továbbiakban figyel rám és a picire is, illetve a szülést is ingyen felajánlotta! Én ezért nem gondolom,hogy annyira anyagias lenne!

Ha ő nem lett volna bent, szerintem a babám nem élte volna túl!

2013. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!