Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Graffitit készítettem pályázat...

Graffitit készítettem pályázatra, elfogyott a rendes festék, csak kocsifestékkel tudtam befejezni, de most eléggé rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, kavarog a gyomrom, fáj a fejem, és kicsit szédülök. Mit tegyek?

Használtam maszkot.



2015. jan. 25. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ettél rendesen? Magamból indultam ki, én ha festek, totál elvesztem az időérzékem és nem érzem, hogy ennem vagy innom kéne... Próbálj meg inni!

Ha rendes maszkot használtál, nem lesz baj.


Viszont tegyük fel, hogy a festéktől van, ez esetben hívd fel az ügyeletet, ők tudnak érdemben segíteni, biztos módszert javasolni.

Remélem jól kiszellőztettél vagy már nem ott vagy, ahol a műved!

2015. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a legtöbb graffitis a kannagőzre van ráállva :D ha rosszul vagy vagy azért mert kezdő vagy és túladagoltad (majd megszokod aztán az elvonástól lesz ugyanez :D )
2015. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!