Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki 8. osztályba orvosi...

Ha valaki 8. osztályba orvosi vizsgálatra megy a középiskolai alkalmassági vizsgálathoz kell ( egész osztály megy) ott milyen vizsgálatok vannak? (lennt lényeg) Ha valamin nem vesz részt akkor mi van?

Figyelt kérdés

Mivel olvastam hogy valahol a nemiszervet is nêznêk és sokan írták ez nem kôtelező,tehàt ha egyedül ezt nem engedi valaki nem utasíthatják el,nem mínősíthetik alkalmatlanná a tovàbb tanulásnál?


Tehát ha elutasítja akkor csak az orvosi kartonjára felírjàk ennyi vagy van még valami?


Nem rólam van szó,csak kíváncsiság!


2015. jan. 25. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy lesz nemi szerv viizsgalat. Ha lesz akkor megtagadhatod
2015. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak testsúly, magasság, vérnyomás, látás, hallás, gerinc vizsgálatok voltak.
2015. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Nem,rólam van szó,kérésre írtam ki(haverom öccse érintett)


Ezt általánoságban kérdezem tudom hogy meg lehet tagadni.


De ha megtagadja annak nem lesznek következményei?

A megtagadás nem lehet kizáró ok?

2015. jan. 25. 17:05
 4/6 A kérdező kommentje:

De több helyen hallani lehetet hogy van ilyen vizsgàlat, és a barátom öccse ha lenne ilyen megtagadja mindenképp!De nem biztos,hogy lesz,csak jobb tisztába lenni mindennel.


De ha megtagadja abból nem lesz baja?

Ha megtagadta akkor simán csak ráírják a kartonra hogy megtagadta és ennyi?

2015. jan. 25. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyen vizsgalatra nem lehet kotelezni
2015. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké akkor átadom neki.


Elég gáz,hogy ezt senki nem mondja el és azt gondolják hogy mindent lehet.

2015. jan. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!