Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb fizetés - ilyenkor hogyan?

Tb fizetés - ilyenkor hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem a következő:

Sajnos figyelmetlenségből nem fizettem a tb-t. Bejelentettem, január 7-én jártam a NAV-nál. Adtak csekket, azt mondták, a tartozás befizetési üteme lényegtelen, csak törlesszem.

Na most akkor hogyan kell a csekket kitölteni?

Januárra a fent maradó napok? Sajna minden csekkre ráirtam a 6930 ft-ot, ami az új összege.

Ez igy megállja a helyét? Gondoltam ha ugyis tartozom 7 nappal januarbol akkor egyben letudom.

OEP átállitja pirosrol zöldre a számot? Ha bemutatom a csekket?



2015. jan. 27. 23:38
 1/3 A kérdező kommentje:
A lényeg: az erdekel, innentol mi a fizetes menete. + az orvosnal se kotekedjenek
2015. jan. 27. 23:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha látják hogy megy rá pénz akkor zöldre fog váltani, ha marad előző időkből tartozás arról a hivatal fog majd értesítést adni hogy az elmaradást rendezd. Szerencsére nem szoktak kakaskodni mert nem tesznek rá kamatot meg semmit csak amennyivel tartozol azt fizesd be ha nem bírod egybe akkor kérj részlet fizetést de a te esetedben az a 7 nap semmi, gond nem lesz belőle, ha betudsz menni a hivatalba célszerű megnézetned, vagy menj be a háziorvosodhoz és kérd meg őket hogy pillantsanak rá, én amikor elég bonyolult helyzetbe kerültem mert nem tudtam hogy fizetve van-e vagy nincs a munkahelyi kavarások miatt én direkt ezért mentem el háziorvosomhoz hogy ezt megtudjam mert ha piros akkor mentem volna a TB-be mint a szél és intézkedni.
2015. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! :) úgy néz ki azóta minden rendben van, szóval rendeződött!
2015. jan. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!