Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi alapján hívják be a betegek...

Mi alapján hívják be a betegeket a kórházban vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Igazságtalannak tartom, hogy én 8:00-kor odamegyek és 11:30-kor kerülök be, holott olyankor 2-3 ember van még ott rajtam kívül maximum. Aki meg odaesik 11:00-kor 5 perc múlva bemegy, holott nincs időpontja sem. Volt olyan is, hogy egy helybéli férfi 8:00-tól 14:00-ig várt mire behívták. Ez hogy működik?

2015. jan. 29. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt ott kell megkérdezni.

Van, ahol van időpont is és közben megy az időpont nélküli rendelés is. Van, ahol érkezési sorrend. Van, ahol súlyossági sorrend (mondjuk ez sürgősségi osztályokon van inkább). Az is lehet, hogy az illető megbeszélte a doktorral. Vagy mondjuk osztályos beteg, csak le kell mennie valami vizsgálatra.

Ne háborogj, hanem illedelmesen kérdezd meg a betegfelvételnél, hogy hogyan működik.

2015. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden helyre ki van írva, hogy nem érkezési sorrendben történik meg, hogy ne kopogjunk be kérdezősködni. Volt olyan, hogy egy nő bekopogott, aki szintén 8:00-tól várakozott erre elküldték a pi***ába, hogy mit képzel még egy csomóan vannak előtte.
2015. jan. 29. 19:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg arra is 4 órákat kell várni, hogy a belgyógyász beutaljon vérvételre, de ugye mivel 11-kor már nem veszik le a vért hiába írják rá, hogy sürgős, menj vissza még másnap is...
2015. jan. 29. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam szakorvosnál,aki elküldött röntgenre(egy helyen volt mindkét vizsgálat), ahol soron kívüli behívtak,pedig voltak ott időpontosok is. Szerintem vizsgálat,kórház függő az egész.
2015. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazságtalan is. Ne menj oda többet.
2015. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem tudok másik megyébe utazgatni másik kórházba. A megyénkben 2 kórház van, de mindkettőben ugyanez a helyzet szóval mi a garancia, hogy máshol más lesz.
2015. jan. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!