Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Biztositást kötöttem, külföldö...

Biztositást kötöttem, külföldön, mégsem érvényes, miért?

Figyelt kérdés

Mit csinàljak?Biztositàst kötve,mivel terhes vagyok,befizettem 200 frankot(30 000 ft)

majd kijöttt a dokitol egy csekk 45 000 forint,amit a biztosito nem fizet,mert terhesség kizàrva ,persze ezt megkötéskor nem mondtàk,és én kifejezetten terhességre kötöttem.Most akkor mit csinàljak?FIzessek ki mindent?és a következökben?

Minden honapban egy vizgàlatéàrt nem tudok fizetni 45 000 forintot............


2008. aug. 22. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ezt sajna ki kell fizetni mert igényve vetted a szolgáltatást. De a következő lépés, hogy a biztosítást lemondod, keresel egy olyan biztosítót ami tényleg biztosít, az előzőt meg feljelented a fogyasztóvédőknél, vagy az illetékes hatóságnál, ugyanis minimum nem kaptál megfelelő tájékoztatást ezek szerint, hogy mire biztosít és mire nem, márpedig az kell nekik adni.
2008. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!