Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nőgyógyásznak van joga...

A nőgyógyásznak van joga kiküldeni anyukám a vizsgállat alatt ha szeretném, hogy ott legyen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretned, hogy ott legyen akkor maradhat:)
2015. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én nőgyógyaszom kikuldi azzal az indokkal, hogy eddig eggyik soaciense kezet sem fogta az anyukaja.:)
2015. febr. 9. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs joga kikuldeni, sot, ha te azt akarod akkor hogy benn maradjon meg a szajat sem huzhatja! Toled megkerdezi, hogy anyukad maradhat-e, ha te azt mondod igen akkor kotelessege ugy vizsgalni. Anyukad nezheti is az egeszet. Ha nem engedi, hogy maradjon, akkor nyugodtan otthagyhatod a busban. Ha nem akar ugy vizsgalni, szerintem keress mas dokit, mert igy vissza is elhet a "hatalmaval".
2015. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A saját rendelőjében azt csinál, amit akar. Ne hibáztasd azért, mert nem szeretné, hogy anyukád ott ácsorogjon az út közepén. Azt a pár percet kibírod... vagy talán öregasszony korodban is anyukáddal fogsz vizsgálatokra járni? Esetleg szex közben is fogni fogja a kezedet?
2015. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amit az utolso kommentelo irt... A doki is ezt mondta...
2015. febr. 9. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:

válassz másik dokit

amúgy hány éves vagy? ha 18 alatti, akkor nem küldheti ki anyukád

2015. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok! En 32 eves vagyok, terhesgondozasra jarok, legutobb az anyam kisert el. A doki szemrebbenes nelkul megvizsgalt az uh elott.

Es senki ne mondja, hogy a terhesgondozas mas, mert ott is fel kell ulni kitamasztott labbal es ott is felnyulnak!


Ha te 30 evesen kiserettel jarsz senkinek semmi koze hozza! Az orvos viselje el a kozonseget, a rendeloje meg ugyis eleg nagy, hogy felrealjon a kiserod! Ne hagyd magad! Oktato korhazban mit csinalna, ahol 10-en allnak korulotte! Barmilyen orvoshoz bekiserhet barki. Ha te ugy erzed jol magad, hogy valaki vigyazz rad akkor ugy.


Keress mas dokit!

2015. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a doki nagyon jo orvos . Es most lettem 17 amikor legutobb voltam nala 16 voltam meg es ugy kuldte ki azzal az indokkal hogy a sexkozbe se fogta anyam a kezem... Azert nem szeretnek mert remek orvos ... Es vannak jelenleg problemaim amelyeket o kezel.
2015. febr. 10. 21:25
 9/11 anonim ***** válasza:

"A saját rendelőjében azt csinál, amit akar. Ne hibáztasd azért, mert nem szeretné, hogy anyukád ott ácsorogjon az út közepén."

Hát azért nem éppen azt csinálhatja amit akar. Ha ő kísérettel akar menni akkor nem küldheti ki. A betegnek mindig igaza van!

2015. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem azért küldi ki, mert azt gondolja, hogy anyukádra való tekintettel esetleg nem lennél őszinte, ha valami nehezebbet kell kérdeznie.
2015. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!