Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Csapó Géza mikor rendel...

Dr Csapó Géza mikor rendel Nyíregyházán háziorvosként?

Figyelt kérdés
Orvost szeretnék váltani, és őt választottam, de a rendelési idejét sehol sem találom. Tudna valaki segíteni?
2010. febr. 11. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj de mi alapjan valaszottad ot ha semmit nem tudsz rola? gondolom nem ismeros ajanlotta, mert akkor tole meg tudnad kerdezni hogy mikor rendel. menj es nezd meg a rendeloben a programjat. de amugy a legtobb csaladorvos delelott mindenkepp a rendeloben van. gondolom nem nyiregyhazan laksz, ezert korulmenyesebb az ut. szerintem menj a rendelobe 12re, ha delelottos ottlesz. es ha delutanos, akkor is be kene erjen 2re, nem kell sokat varj, elutod addig az idot valahol.
2010. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak egy egyszerű választ kértem, nem kitalált esettanulmányt, tippelni én is tudok :)


Sok-sok jót hallottam róla, ezért választottam őt, és ráadásul igenis ismerős ajánlotta, nem is egy, de szerintem ha valaki nem beteges alkat, nem tudja fejből az orvosának/fogorvosának a rendelési idejét...


Az megint hülyeség, hogy a legtöbb családorvos délelőttönként a rendelőben van, ugyanis Csapó doktor úr két másik helyen is rendel kardiológusként és belgyógyászként.


És a nem nyíregyházi dologgal is mellélőttél, mert az vagyok.


Mi lenne, ha inkább olyan kérdésekre válaszolnál, amikre tudod a választ, ahelyett, hogy kétes hasznosságú és burkoltan sértő válaszokat írogatsz?



ne haragudj de mi alapjan valaszottad ot ha semmit nem tudsz rola? gondolom nem ismeros ajanlotta, mert akkor tole meg tudnad kerdezni hogy mikor rendel. menj es nezd meg a rendeloben a programjat. de amugy a legtobb csaladorvos delelott mindenkepp a rendeloben van. gondolom nem nyiregyhazan laksz, ezert korulmenyesebb az ut. szerintem menj a rendelobe 12re, ha delelottos ottlesz. es ha delutanos, akkor is be kene erjen 2re, nem kell sokat varj, elutod addig az idot valahol.

2010. febr. 19. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ő kardiológus, emellett természetesen lehet ő háziorvos is - de én úgy tudom, ő Debrecenből járt át Nyíregyházára rendelni.
2012. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!