Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen Dr. Tóth Klára, szülész...

Milyen Dr. Tóth Klára, szülész-nőgyógyász főorvost Szolnokon? Mennyibe kerül nála egy kezelés? Milyen a doktornő?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki?

Nagyon félek a nőgyógyásztól..és jó lenne vki kedves rendes szakorvost találni..


2008. aug. 22. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
-t
2008. aug. 22. 21:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én, míg Szolnokon laktam, végig Dr. Szalay Mártához jártam. Ő volt az első dokim. Nagyon korrekt, rendes, kedves nő. Igaz, neki magánrendelése van a Dobó úton.
2008. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igaz,nem most irtad a kérdést, meg azóta bizti találtál már dokit, de én Tóth Klárát csak ajánlani tudom. Most nemrég regisztráltam erre az oldalra. Tőle rendesebb, normálisabb, és főleg hozzáértőbb dokit nem találtam még. Igaz, mióta ismerem, nem is kerestem :) Vérzési rendellenességgel fordultam hozzá, és sikeresen orvosolta a problémámat. Ha már találtál Magadnak valakit, akkor bocsi, hogy irtam, ha még nem, akkor szerintem nyugodtan keresd fel.
2009. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évi! (aki tőlem kérdezett privát) Írtam Neked, de mivel még nem íratm priviben nem tudom megkaptad-e. Jelezz, ha nem, és akkor újra megpróbálom. Köszi! :-)
2013. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!