Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már olyan, hogy egyik...

Volt már olyan, hogy egyik családtagotokat küldtétek el a háziorvosotokhoz receptért, és kiadták neki?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
igen volt... gyerekorvosnál meg feltelefonálok, kiragasztják egy borítékba, névre szólóan az ajtóra az igazolásokat-recepteket ne kelljen sorba állni érte, igazából az viszi el aki akarja senki se nézi... szóval simán ki fogják adni egy családtagnak
2015. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen volt már olyan. Mondjuk olyan gyógyszer volt, amit rendszeresen szed. Szerintem ez mindenhol működik.

Nyilván az más helyzet, ha csak úgy fel szeretne valamit íratni, amit egyébként nem kell szednie, azt nem fogják anélkül, hogy ott lenne, vizsgálat nélkül.

2015. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyanról van szó amit három éve használok,csak az orvos nem tud róla,mert eddig recept nélkül is kiadta a patikus.
2015. febr. 13. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem, hogy felírja.

Előbb kéne egy kivizsgálás, hogy valóban kell-e szedned és pont azt kell-e szedned.

2015. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kenőcsről van szó.
2015. febr. 13. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt felírja, de hívd fel rendelési időben és kérdezd meg tőle, hogy el kell-e neked menni, vagy jó ha valakit küldesz magad helyett :)
2015. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel, hogy mit szeretnél, és mondd el, hogy nem tudsz elmenni érte, elhozhatja-e xy.
2015. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!