Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A születési kórházban meg...

A születési kórházban meg tudják mondani, hogy mi a vércsoportom?

Figyelt kérdés
Semmilyen okmányban nincs benne. A kórházban meg tudják mondani? Érdemes elmenni?

2015. febr. 17. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz vérvizsgálatot??
2015. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérként dolgozó nővérem csinálta meg a tesztet, kb. egy perc volt. Van egy speciális papír, arra kell pár pöttyöt tenni, szerintem ha megkérsz valakit a kórházban, megcsinálják pikk-pakk.
2015. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos tudják, pláne ha régebben születtél. Körzeti orvosi beutalóval lehet ilyen vérvizsgálatot kérni.
2015. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha elmész vért adni, akkor is megmondják.
2015. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert nem adhatok vért és pénzem sincs egy ilyen vizsgálatra. Ma kérdeztem meg, majdnem 10 ezer ft.
2015. febr. 17. 20:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a körzetin keresztül ingyenes volt. Igaz, kellett műtéthez, de a dokinak csak mondtam és nem kellett semmi igazolás róla.
2015. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

személyre válogatja h kéri-e vagy sem. Tehát ha mondanám és kéri beégnék. Nem lesz semmilyen műtétem és rem nem is lesz, ha ezen múlik akkor inkább nem akarom megtudni.

Érdekes h a kortársaim közül vannak olyanok akiknek fel van írva, tehát ezt se igazán értem.

2015. febr. 17. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel neked nem műtétre kellakkor mit kell beégni? Ha kérte volna, akkor se lett volna, mivel plasztikai maszek műtétre mentem, amire nem volt behívóm. Körzeti megmondja, hogy felírja vagy nem. Ezt telefonon is meg lehet kérdezni. De ha kérsz egy sima rutin vérvételt, akkor is hozzá tudja írni. Sose kértél mégvérvételt? Én évente egyszer kérek ilyet, vas, tsh, cukor stb.
2015. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
egyszer voltam vérvételen, ott meg kérdeztem és ott fizetni kellett vna érte h azt is megnézzék
2015. febr. 17. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem többször is csináltak ilyen vérvételt és soha nem kellett fizetnem, mert volt orvosi beutalom. Az sztk-ba vagy maszek vérvételkor persze, hogy fizetni kell.
2015. febr. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!