Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MRIm lesz, klausztrofóbiás...

MRIm lesz, klausztrofóbiás vagyok, jó ötlet lehet a szemmaszk?

Figyelt kérdés
1 hét múlva MRI-re megyek, zárt terekben nagyon félek. EKG vezérelt kontrasztanyagos mri-re megyek, azt mondták, min. 50 perc. Arra gondoltam, hogy felteszek egy alváshoz használatos szövet szemmaszkot és nem nézek ki alóla. Olyanok véleményére vagyok kiváncsi, akiknek már volt hasonló vizsgálatuk, hogy egyáltalán jó ötlet-e, mit gondolnak?

#MRI #klazsztrofóbia
2015. febr. 26. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötletnek tűnik. Nekem is volt MRI, csak rövidebb ideig.

Bár nem vagyok rosszul ilyen helyeken, de azért jól jött, az is, hogy másra gondoltam közben, pl. szép táj, jó emlékek. Nem tudom melyik kórházban lesz neked, ahol én voltam, az nagyon zajos volt és ezért jött jól, igaz többnek tűnt, mint mondták, de kibírható volt.

Próbálj ellazulni és csak szépre gondolni.

2015. febr. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Midet vizsgálják? Nekem a lábamat és a hasamat nézték, ahhoz csak félig tolnak be. Ilyenkor is előjöhet a klausztrofobiád?
2015. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szív MR lesz, a mellkasomon egy sínszerű izével, közben rajtam ekg és a karomban egy kanül.
2015. febr. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!